WITAMY W ZESPOLE

Z przyjemnością informujemy, że do zespołu Oddziału Klinicznego Chorób Wewnętrznych i Gerontokardiologii dołączyła dr n. med. Patrycja Wachowska-Kelly.

Pani Doktor jest absolwentką Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Najpierw ukończyła specjalizację z chorób wewnętrznych, a następnie poszerzyła swoje kompetencje o uzyskanie specjalizacji z diabetologii. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej dla lekarzy oraz menedżerskie studia podyplomowe w Clark University w USA, uzyskując tytuł Master of Public Administration in Health Systems.

Jest współautorką książek „Dieta i żywienie kliniczne” oraz „Dietetyka kliniczna”, a także licznych publikacji poświęconych hiperalimentacji, nadwadze i otyłości, dyspepsji oraz chorobom przewodu pokarmowego. Posiada również doświadczenie dydaktyczne w szkoleniu młodej kadry dietetyków.

Dr Patrycja Wachowska-Kelly specjalizuje się w leczeniu otyłości. Współpraca z Panią Doktor znacząco zwiększy możliwości naszego Szpitala w zakresie diagnostyki i kompleksowego leczenia chorób metabolicznych i otyłości.

Witamy w Zespole!

zdjęcie przedstawiajace dr Wachowska-Kelly