WITAMY W ZESPOLE

Z przyjemnością informujemy, że do naszego zespołu dołączyła dr n. med. Ewa Uścińska. Pani Doktor jest specjalistką kardiologii i medycyny rodzinnej oraz absolwentką EMBA w ochronie zdrowia. Kwalifikacje i umiejętności zawodowe zdobywała m.in. w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym i w Szpitalu MSWiA w Białymstoku. Pracowała jako ordynator Oddziału Kardiologicznego w Ostrowi Mazowieckiej, ordynator Centrum Kardiologii Scanmed w Bielsku Podlaskim oraz jako kierownik Pododdziału Intensywnej Opieki Kardiologicznej PIM MSWiA w Warszawie.

Głównym obszarem zainteresowań klinicznych Pani Doktor jest intensywna terapia kardiologiczna. Zajmuje się również profilaktyką oraz ambulatoryjną opieką nad pacjentami z przewlekłymi chorobami układu krążenia. Wykonuje echo serca i testy wysiłkowe, interpretuje badania Holter EKG, posiada także doświadczenie w kontroli i programowaniu urządzeń wszczepialnych.

Obecność Pani Doktor, która pokieruje nowo otwartym Pododdziałem Kardiologii, znacząco zwiększy możliwości naszego Szpitala w zakresie diagnostyki i leczenia chorób serca.

Witamy w Zespole!

dr_EU_4.jpg