PODSUMOWANIE 2023 ROKU W NASZYM SZPITALU

Szanowni Państwo, 2023 rok powoli dobiega końca. Warto zatem dokonać krótkiego podsumowania. Na przestrzeni ostatnich miesięcy dokładaliśmy wszelkich starań aby świadczyć opiekę medyczną na jak najwyższym poziomie, zgodnie z najlepszymi standardami. Był to rok pełen ważnych wydarzeń i momentów, które niewątpliwie na długo zostaną w naszej pamięci. Realizowaliśmy i finalizowaliśmy inwestycje, które przyczyniły się do poprawy warunków infrastrukturalnych, jak również doprowadziły do poszerzenia realizowanych świadczeń, m.in. o zabiegi robotyczne.

Nasz Szpital tworzą ludzie! Bardzo dziękujemy Zespołowi, zarówno personelowi medycznemu, jak i administracyjnemu, za tegoroczną współpracę, zaangażowanie, poświęcenie, aktywność kliniczną, naukowo-badawczą, dydaktyczną, charytatywną i za otwartość w podejmowaniu odważnych decyzji, dzięki którym nasza placówka nieustannie się rozwija. Nade wszystko dziękujemy naszym Pacjentom – za zaufanie i wyrozumiałość. Zapewniamy, że kolejny rok będzie czasem intensywnej pracy na rzecz dalszej poprawy dostępności, satysfakcji i jakości świadczonych usług. Nie zwalniamy tempa – przeciwnie. Nowy Rok zapowiada się bardzo pracowicie – zachęcamy do śledzenia aktualności z życia naszego Szpitala zamieszczonych na stronie internetowej i w mediach społecznościowych.

A tymczasem podsumowujemy naszą aktywność w kończącym się roku – zachęcamy do obejrzenia kilkuminutowego materiału filmowego!