SHIMADZU SONIALVISION G4 – NOWY APARAT RTG W NASZYM SZPITALU

W naszym Szpitalu uruchomiono jeden z najnowocześniejszych, zaawansowanych technologicznie aparatów RTG. To kolejny krok do poprawy dostępności świadczeń i jakości opieki nad pacjentami.
Uniwersalny, zdalnie sterowany stół R/F przeznaczony jest do konwencjonalnych zabiegów, badań radiologicznych
i fluoroskopowych: układu kostno-stawowego, pokarmowego, moczowo-płciowego, oddechowego, do limfografii, mielografii, flebografii, badań naczyniowych.

Zakupiony sprzęt dzięki wielu udogodnieniom, chociażby bardzo nisko opuszczanej płycie stołu rtg, jest szczególnie przydatny w
badaniach osób starszych. Co ważne, zastosowana w nim najnowocześniejsza technologia w ogromnym stopniu redukuje dawkę promieniowania, zwłaszcza w badaniach kontrastowych. Funkcja nowoczesnej tomosyntezy niskodawkowej stosowana w badaniach pozwala na uzyskanie obrazów zmian onkologicznych i ortopedycznych o ultrawysokiej rozdzielczości.

Możliwości aparatu zapewniają bardziej precyzyjną i spersonalizowaną diagnostykę, prowadząc do dokładniejszych wyników, a także, co bardzo istotne, budzą pozytywne doświadczenia diagnozowanych pacjentów.

Nowoczesny sprzęt zawędrował do Zakładu Rentgenodiagnostyki, w którym wykonywane są pełnoprofilowe badania diagnostyczne. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z sekretariatem, który jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-14.30
Tel. 22 58 41 178

RTG kolaż