Idź do Menu główne Idź do głównej zawartości
Strona Facebook
Strona Instagram
Strona Linkedin
Odwróć kolory

Przed nami największa w Polsce konferencja poświęcona profilaktyce chorób serca i naczyń – „KARDIOLOGIA PREWENCYJNA 2023”

baner Kardiologia Prewencyjna
W imieniu Kliniki Chorób Wewnętrznych i Gerontokardiologii naszego Szpitala, kierowanej przez prof. dr hab. n. med. Piotra Jankowskiego, serdecznie zapraszamy na

XVI Konferencję „Kardiologia Prewencyjna 2023 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy", która odbędzie się w dniach 17-18 listopada w Krakowie. To największa w Polsce konferencja poświęcona profilaktyce chorób serca i naczyń.

Z przyjemnością informujemy, że szczegółowy program Konferencji jest już dostępny na stronie internetowej: www.kardiologiaprewencyjna.eu.  

W tegorocznej edycji, podobnie jak w latach poprzednich, udział zapowiedzieli najwybitniejsi eksperci i najlepsi wykładowcy! Program konferencji obfituje w wykłady, debaty oraz sesje naukowe, które dostarczą Państwu najnowszej wiedzy i narzędzi wykorzystywanych w codziennej praktyce klinicznej. Pozwalamy sobie wyrazić nadzieję, że atrakcyjny program oraz atmosfera miasta o niezwykłej historii i bogatej tradycji, jakim jest Kraków, zachęcą Państwa do udziału w Konferencji. Mamy także nadzieję, że tegoroczna Konferencja, wzorem poprzednich, okaże się sukcesem i miejscem twórczej wymiany poglądów.

Tradycyjnie wydarzeniem towarzyszącym Konferencji będzie Poranny Bieg Po Plantach Krakowskich, którego celem jest zwrócenie uwagi na to, jak ważna jest aktywność fizyczna w profilaktyce chorób serca i naczyń. Dystans biegu to ok. 4 km. Tempo i czas biegu nie są narzucone. To bieg dla serca, nie dla wyniku! Start i meta biegu - Planty Krakowskie przy ul. Siennej. Zapisy na bieg: https://kardiologiaprewencyjna.eu/page/run

Do zobaczenia w Krakowie!

Prof. dr hab. Piotr Jankowski
Prof. dr hab. Andrzej Pająk
Dr hab. Daniel Śliż
Prof. dr hab. Karol Kamiński
Dr hab. Agnieszka Młynarska, prof. ŚUM
Prof. dr hab. Tomasz Zdrojewski

 

 • hospital logo header min
  Adres:
  ul. Czerniakowska 231
  00-416 Warszawa
  NIP: 526-000-68-58, REGON: 000290883
  KRS: 0000007616
  Centrala Telefoniczna Szpitala:
  telefon:(22) 58-41-400
  telefon:(22) 58-41-112
  telefon:(22) 628-30-11

  Sekretariat Dyrektora Szpitala:
  telefon:(22) 58-41-250
  faks:(22) 621-62-88
  e-mail:szpital@szpital-orlowskiego.pl

 • BiP
  Strona Facebook Strona Instagram Strona Linkedin