Da Vinci w Szpitalu Orłowskiego – mamy to!

W dniu dzisiejszym, w naszym Szpitalu odbyła się inauguracja wykonywania zabiegów operacyjnych z wykorzystaniem nowoczesnego robota medycznego da Vinci. Z dumą dołączamy do grona ośrodków wykonujących skomplikowane zabiegi operacyjne, dorównując w ten sposób standardem światowym klinikom, świadczącym usługi ze wspomaganiem robotowym.
Jest to możliwe dzięki ogromnemu zaangażowaniu i nieocenionym kompetencjom zespołu specjalistów Kliniki Urologii naszego Szpitala – pod kierownictwem prof. dr hab. n. med. Jakuba Dobrucha.
To dla Szpitala wyjątkowy dzień – wchodzimy w najwyższą jakość i technologię, czyniąc ją dostępną dla Pacjentów. To prawdziwy przełom w jakości świadczonej im opieki medycznej. To również przełom w jakości pracy lekarzy operatorów, bowiem zastosowanie robota medycznego umożliwia pokonywanie granic stawianych przez standardowe zabiegi, zapewnia najwyższą jakość obrazu pola operacyjnego i poprawia komfort pracy.
Będąc szpitalem klinicznym, kształcąc lekarzy specjalistów, wyznaczamy kierunki rozwoju i standardy leczenia i opieki nad pacjentem. Dołączając do nielicznych warszawskich ośrodków wykonujących urologiczne zabiegi robotowe, kreujemy trendy w rozwoju robotyki medycznej w Polsce. Zamierzamy nieustannie poszerzać zakres realizowanych świadczeń, m.in. o wykonywanie  zabiegów z wykorzystaniem robota w zakresie chirurgii ogólnej i onkologicznej.

Zachęcamy do śledzenia relacji z życia naszego Szpitala!

Więcej informacji na temat wykonywanych zabiegów w sekretariacie Oddziału Klinicznego Urologii pod numerem telefonu: 22 62-17-178. Zapraszamy do kontaktu!

Robot Da Vinci