Podziękowanie – Oddział Kliniczny Neurologii i Epileptologii

Pragnę złożyć Pani Profesor wielkie Podziękowanie za wspaniały Zespół leczenia udarów, neurologii i epileptologii w Klinice im. Prof. W. Orłowskiego w Warszawie.

Dziękuję za Lekarzy i ludzkie podejście do chorego i jego wymagań, zaczynając od Lekarza przyjmującego mnie na Oddział Neurologii w dn. 9.11.22 r. , jego podejście do chorego, będącego w ciężkim stanie zdrowotnym i psychicznym, wnikliwą analizę wyników badania TK, konsultacje z rodziną chorego. Dziękuję także innym Lekarzom z Oddziału i poza Oddziałem. Jestem niezmiernie wdzięczna całemu Zespołowi Pielęgniarskiemu za troskliwą opiekę, pełną dogadzania choremu, za te kroplówki podtrzymujące moje zdrowie, zwłaszcza głowę.

Składam serdeczne podziękowanie i uznanie Zespołowi Pomocy Pacjentom, Salowym, pełnym poświęcenia, za ich ciężką i uciążliwą pracę przy pacjencie. Brak mi słów by podziękować za ich łagodny uśmiech przy wykonywanej pracy i innych czynnościach, ponieważ byłam pacjentem leżącym 2 tygodnie. Dziękuję za codzienne kąpanie wieczorem i dokładne mycie rano, pomaganie przy posiłkach, jedzonych prawie pół leżąco.

Jestem wdzięczna, że leczona byłam na Oddziale Klinicznym Neurologii i Epileptologii – Oddziale Leczenie Udarów, pod opieką Prof. dr hab. n. med. Urszuli Fiszer.

Ponieważ nie mam jeszcze zakończonego leczenia, polecam się opiece Pani Profesor i innym Lekarzom Oddziału Klinicznego Neurologii i Epileptologii, Oddział Leczenia Udarów.

Warszawa, 10.12.2022r.                                                                                     Genowefa Dyląg