Polskie Godło Promocyjne TERAZ POLSKA dla naszego Szpitala!

Jeszcze tak niedawno cieszyliśmy się z nominacji do uzyskania Godła Promocyjnego TERAZ POLSKA w dziedzinie usług medycznych żywienia klinicznego. A teraz okazało się, że jesteśmy w gronie LAUREATÓW!

Uhonorowanie naszego Szpitala Godłem Promocyjnym TERAZ POLSKA jest naprawdę zasłużone. To efekt wysokiej oceny pracy całego zespołu Oddziału Klinicznego Chirurgii Ogólnej i Żywienia Klinicznego oraz Pracowni Żywienia Pozajelitowego. SERDECZNIE GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY za ich pracę! Przypomnijmy, że jest to kolejne tak wysokie wyróżnienie dla Szpitala w dziedzinie żywienia klinicznego, po uzyskaniu w 2021 r. certyfikatu „Szpital Dobrej Praktyki Żywienia Klinicznego – Leczenie przez Żywienie”. Szpital jest twórcą najwyższych standardów żywienia klinicznego. Posiadanie certyfikatu udowodniło przestrzeganie najwyższych standardów w zakresie leczenia żywieniowego i jest wzorem wśród praktyk leczenia żywieniowego. Godło Promocyjne TERAZ POLSKA to jedna z najsilniejszych marek w Polsce, świadczących o jakości usługi, w naszym przypadku usługi medycznej.

Uhonorowanie nas Godłem Promocyjnym TERAZ POLSKA podnosi prestiż Szpitala i umacnia wizerunek. Udowadnia, że jesteśmy marką samą w sobie. Jest to ważne również z punktu widzenia pacjenta, wzmacnia jego przekonanie, że opieka nad nim spełnia najwyższe standardy jakości.

Uzyskanie Godła Promocyjnego TERAZ POLSKA wykorzystamy do promocji Szpitala i świadczonych tu usług. Nasz główny kapitał to personel medyczny – jego kompetencje i doświadczenie i to nie tylko w nagrodzonym zakresie, ale i w pozostałych obszarach funkcjonowania. Realizujemy świadczenia medyczne, które z pewnością mogłyby również kandydować do tak prestiżowego wyróżnienia. Może w przyszłości zgłosimy do Konkursu „Teraz Polska” kolejne usługi – z obszaru innych dziedzin medycyny, które obecnie są prowadzone jako projekty pilotażowe.

Przypomnijmy, że Oddział Kliniczny Chirurgii Ogólnej i Żywienia Klinicznego naszego Szpitala prowadzi żywienie dojelitowe i pozajelitowe w warunkach szpitalnych oraz w warunkach domowych. Jest największym i głównym tego rodzaju ośrodkiem w Polsce i jednym z największych w Europie. Pracownia Żywienia Pozajelitowego, która przygotowuje mieszaniny dla pacjentów żywionych dożylnie spełnia najwyższe standardy przygotowywania takich mieszanin. Ze sztucznego żywienia w domu pod opieką naszego Szpitala korzystają pacjenci z terenu całego kraju.