Opublikowano dnia: 2020-11-25 - Kategoria: Aktualności

Podziękowanie

Szpital Orłowskiego serdecznie dziękuje Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za cenny dar dla pacjentów nowo utworzonych covidowych oddziałów izolacyjnych tut. Szpitala.

Jest to pięć nowoczesnych, 4-segmentowych łóżek automatycznych. Posiadanie nowoczesnego, spełniającego najwyższe standardy wyposażenia, stwarza lekarzom i personelowi medycznemu jak najlepsze możliwości diagnostyczne i terapeutyczne.

Współpraca naszego Szpitala z Fundacją WOŚP ma wieloletnią tradycję. Serduszko WOŚP widnieje na znacznej części sprzętu Oddziału Klinicznego Neonatologii, który kilka lat temu pozyskał liczny sprzęt najwyższej klasy, zarówno do leczenia, jak i diagnostyki noworodków.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY za otrzymane dary w imieniu pacjentów i personelu medycznego Szpitala!

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________