Opublikowano dnia: 2019-02-26 - Kategoria: Aktualności

Kierownik Kliniki Neonatologii CMKP – p. Doc. dr hab. med. Maria Wilińska zaprasza lekarzy, pielęgniarki i położne na szkolenie dot. aktualizacji wytycznych WHO 2018 odnośnie opieki nad kobietą w okresie porodu i laktacji oraz opieki nad noworodkiem w zakresie laktacji i karmienia naturalnego.

Termin szkolenia 2 marca 2019 r. godz. 10 – 16.00.
Miejsce: Sala wykładowa SPSK im. prof. W. Orłowskiego CMKP.

Program:

1. Dr med. Marzena Kostuch, Kierownik Kliniki Neonatologii, DSK Lublin „Zaktualizowane wytyczne WHO 2018 w zakresie 10 Kroków do Udanego Karmienia Piersią w szpitalach – wskazówki dla zespołów medycznych i administracji szpitala.
  2. Dr hab. med. Maria Wilińska, Kierownik Kliniki Neonatologii CMKP „Nowe wytyczne WHO 2018 dotyczące laktacji i karmienia naturalnego noworodków chorych i urodzonych przedwcześnie, leczonych w OION.
  3. Dr Magdalena Zarlenga „Międzynarodowy kodeks marketingu produktów zastępujących mleko kobiece”.
  4. Dr hab. med. Maria Wilińska "Jak zostać Szpitalem Przyjaznym Dziecku? Sugestie dla zespołów organizacyjnych szpitali.

Serdecznie zapraszamy!