Podziękowania dla sponsorów

Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego im. prof. dr Witolda Orłowskiego Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie serdecznie dziękuje firmie "Alfa-Med" Sosnowiec, tel. 32 778 35 14 oraz wszystkim sponsorom za zorganizowanie akcji wyposażenia Szpitala w materiały medyczne.

Lista Sponsorów:

  • Usługi Tramsportowe Marek Budziszewski, ul. Motylkowa 1H, 04-679 Warszawa.
  • Jacek Rossakiewicz, ul. Górnośląska 25, 00-432 Warszawa.
  • "AZ FLEX" Sp. z o.o. Katarzyna Kowalewska, ul. Warszawska 19A, 05-082 Blizne Łaszczyńskiego.
  • "SYLMAR" Nieruchomości Ubezpieczenia Teresa i Mirosław Gorbaczuk, ul. Piłsudskiego 1, 05-530 Góra Kalwaria.
  • "LANUSER" Antoni Malz, ul. Bema 355/41, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki.
  • "FLOR DE MINA" Danuta Czapla, ul. Trawiasta 22/6, 04-618 Warszawa.
  • "PINEL-PND" Edward Soboń, ul. Bartoszka 1/69, 00-710 Warszawa.
  • Grawerstwo Stemplarstwo Ewa i Maksymilian Kowalscy, ul. Bagatela 12, 00-585 Warszawa.
  • Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Radwańska, ul. Bolecka 45/2, 01-437 Warszawa.
  • Kancelaria Prawnicza Anna i Wojciech Staniszewscy, ul. Żytnia 18/D, 01-014 Warszawa.
  • "ROBIN" Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Roman Szczeblewski, ul. Bachmacka 6B/7, 02-647 Warszawa.
  • "ELPIN" Barbara Macura, ul. Banacha 22, 02-743 Warszawa.
  • "MALIBO" S.C. Sklep Spożywczy Norbert Wojda, ul. Majowa 56, 05-400 Otwock.
  • Wiesław Wyszogrodzki, ul. Andersa 1/4, 01-911 Warszawa.
  • "CENTROBUD SP. J. W. Gosiewski, M. Woźniak, M. Wall, ul. Gdańska 3, 05-510 Konstancin Jeziorna.
  • PPHU J.R.T.W.M. Krawczyk SP. J. Jadwiga Krawczyk, ul. Warsztatowa 9, 05-400 Otwock.
  • "PERSPEKTIVE" Lidia Olszewska, ul. Rynek Zygmunta Starego 33, 05-480 Karczew.
  • "RUBIN" Małgorzata Grzeszczuk, ul. Brodnicka 22, 07-960 Warszawa.
  • KRIOCENTRUM MED. ESTETYCZNA I CHIRURGIA OGÓLNA S.C. Agata Kłos, ul. Kraszewskiego 83/4, 05-402 Otwock.
  • "ROBIN" Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Roman Szczeblewski, ul. Bachmacka 6B/7, 02-647 Warszawa.
  • "FULMARK SERVICE" Arkadiusz Kęsik, ul. Banacha 10A/38, 02-743 Warszawa.
  • Gabinek Ginekologiczny, dr Grzegorz Radiukiewicz, ul. Baily 13/31, 01-194 Warszawa.
  • "ZONER" Robert Żonkowski, ul. Spiralna 2B, 02-984 Warszawa.
  • "DANFIN" Biuro Rachunkowe, Danuta Nejbaur, ul. Bartycka 175/13, 00-716 Warszawa.
  • Kancelaria Prawnicza, Małgorzata Ostrowska, ul. Bellattiego 5/22, 01-022 Warszawa.
  • Kancelaria Prawnicza, Bogdan Brol, ul. Bartoszka 1/19, 00-710 Warszawa.
  • Janina Gazda Firma Usługowa, Kazimierz Gazda, ul. Podlaska 10, 05-480 Karczew.
  • Zbigniew Krauze, ul. Bema 60, 010-244 Warszawa.
  • FAIR PROFIT, Agnieszka Wołoszka, ul. Krótka 7, 05-077 Zakręt.
  • FHU DEKOIZA, Izabela Kasprzak, ul. Warszawaska 10, 05-480 Karczew.
  • ZO TRANS, Zbigniew Olkowicz, ul. Brzozowa 8, 05-800 Koczargi Stare.
  • SYLMAR NIERUCHOMOŚCI - UBEZPIECZENIA, Mirosław Gorbaczuk, ul. Piłsudskiego 1, 05-530 Góra Kalwaria.
  • LECZNICA WETERYNARYJNA SŁAWOMIR SOSNOWSKI-AMBROZIAK S.C. Sławomir Fajkowski, ul. Focha 18, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki.
  • Ks. Zygmunt Wirkowski, Aleja Piłsudskiego 93, 05-270 Marki.
  • PIEKARNIA, Jan Sobański, ul. Wschodnia 1, 05-090 Raszyn.
  • USŁUGOWY PUNKT OPTYCZNY, S. Smoliński, A. Smolińska-Janiszewska, ul. Koszykowa 78, 00-661 Warszawa.
  • Parafia Rzymskokatolicka Narodz. Św. Jana Chrzciciela, Ks. Andrzej Tokarski, ul. Warszawska 1, 05-084 Leszno.
  • Parafia Rzymskokatolicka Św. Maksymiliana Marii Kolbego, Ks. Grzegorz Wieteska, ul. Kościelna 7, 05-870 Bramki - Błonie.
  • "ELEKTRO A-Z" Sp. z o.o., Prezes Alicja Pawełkiewicz, ul. Marszałkowska 1, 00-624 Warszawa.
  • "ALOSA", Sylwia Adamkiewicz-Zarzycka, ul. Jagielońska 6A, 05-091 Ząbki.
  • TEWEX Sp. z o.o., Artur Trochimiuk, ul. Kraszewskiego 66, 05-400 Otwock.
  • BAJD POLL CENTRUM OGRODNICZE, Włodzimierz Staros, ul. Skolimowska 24, 05-520 Konstancin Jeziorna.
  • WAWER I WAWER S.C. MECHANIKA POJAZDOWA, Sławomir Wawer, ul. Kościuszki 35, 05-480 Karczew.
  • ZAKŁAD BUDOWY SIECI GAZOWYCH, Czesław Grotek, ul. Pruszkowa 18A, 05-090 Raszyn.
  • A.C.C.W. Klara Węclewska, ul. 21 Pułku Piechoty Dzieci Warszawy 9/3, 03-983 Warszawa.
  • OPTYMONA Zakład Optyczny, Monika Adamczyk, ul. Panny Wodnej 46/48/17, 04-862 Warszawa.
  • USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE, Janusz Kępiński, ul. Starzyńskiego 49, 05-090 Raszyn.
  • WYNAJEM NIERUCHOMOŚCI S.C. Andrzej Walulik, Anna Maciejewska-Walulik, ul. Andersa 27, 05-091 Ząbki.
  • M-SYSTEM, Mariusz Szatkowski, ul. Szwoleżerów 87C/17, 05-091 Ząbki.
  • KANCELARIA PRAWNICZA, ZOFIA JANINA JASTRZĘBSKA-KOŁODZIEJCZYK, skr. pocztowa 32, 00-898 Warszawa 41.
  • JAN I KRYSTYNA RAWSCY, 05-520 Cieciszew 9a.
  • BOGUMIŁA SKARŻYŃSKA, ul. Reymonta 61/7, 05-400 Otwock.
  • GABINET STOMATOLOGICZNY, DR KATARZYNA MOLISZEWSKA-JARMOCH, ul. Bronikowskiego 1, 02-796 Warszawa.
  • "DANUSIA", MONIKA ROSŁANIEC, ul. Warszawska 44b, 08-445 Osieck.
  • "ERIDEA", AGNIESZKA RÓŻYCKA, ul. Elsterska 1/2, 03-907 Warszawa.
  • KS. JACEK SMAK, ul. Kilińskiego 20, 05-850 Ożarów Mazowiecki.
  • "GOŚCINIEC POLSKI" CATERING, MONIKA TYMIŃSKA-BŁAZIAK, ul. Regulska 2, 02-494 Warszawa.
  • KATARZYNA I RAFAŁ DOBROWOLSCY, ul. Mieszka I 9, 05-090 Raszyn.
  • BMG BIURO USŁUG KSIĘGOWYCH, BEATA GRABOWSKA, ul. Główna 11, 05-074 Cisie.
  • LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE KRZYSZTOF SIEKIERKO, ul. Mazurska 32A, 05-220 Zielonka.
  • "FOTO" ZAKŁAD FOTOGRAFICZNY J.P. SKOLMOWSCY, ul. Cieszkowskiego 2, 01-636 Warszawa.
  • QUISIANA MAŁGORZATA FLIS, ul. Sułkowskiego 12/14/6, 01-610 Warszawa.
  • REMOBUD PAWEŁ ZAJĄC, ul. Nowodworska 27/202, 03-133 Warszawa.
  • "POL-ROB" ROBERT PALMOWSKI, ul. Kopernika 9A/49, 09-100 Płońsk.
  • P.U.H. "PERS" KRYSTYNA KRUPIŃSKA, 05-520 Habdzin 43.
  • PRAWOL ALICJA WOLSKA, JERZY WOLSKI SP.J., ul. Marywilska 34, 03-228 Warszawa.
  • PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. MAKSYMILJANA KOLBEGO, ul. Kościelna 7 Błonie, 05-870 Bramki.
Powered by